Universali rankų darbo vilnos užpildo antklodė

Akcija -16%

Prekės kodas: AVS2S

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

„Labos nakties“ universali vilnos užpildo antklodė - tai rankų darbo produktas nuo avių auginimo iki galutinio rezultato. Pagaminta lietuvių rankomis iš Lietuvoje užaugintos ir Lietuvoje apdirbtos vilnos.

Sudėtis:

Viršutinis audinys - satinas, 100% medvilnė
Užpildas - 100% naminės lietuviškos avių vilnos, ~450 g/m2

 

€15400 €18400 su PVM
Sutaupote - €3000
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

„Labos nakties“ vilna paruošta be cheminių medžiagų, tausojant jos unikalias savybes. Pasirinkdami sunkesnį vilnos apdorojimo kelią kviečiame atsigręžti į gamtą ir, skaičiuojant „Labos nakties“ aveles, prisiglausti prie natūralaus, puraus patalo.

 

Produkto išskirtinumas:

  • Ekologiškos natūralios medžiagos. Gaminiams naudojama vilna natūrali ne tik savo prigimtimi. Apdirbimo metu ji plaunama natūraliu muilu (be cheminių medžiagų), išrenkant šapus rankomis.
  • Unikalios vilnos savybės. Vilna palaiko reikiamą temperatūrą ir sukuria kūnui malonų mikroklimatą. Vilna gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kadangi net mažiausias drėgmės kiekis šaldo organizmą.
  • Hipoalergiška. Natūrali, chemiškai nepažeista vilna yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis. Taip pat natūralus lanolinas veikia kaip repelentas, atbaidantis erkutes.
  • Pagaminta Lietuvoje. „Labos nakties“ yra lietuvių rankomis pagaminta iš Lietuvoje užaugintos ir Lietuvoje apdirbtos vilnos. Naudodami lietuviškus produktus Jūs prisidedate prie Lietuvos ekonomikos augimo.

 

Gaminama per 5-7 d.d. Gaminiai supakuojami originalioje gofrokartono pakuotėje.

 

Susijusios prekės
„Labos nakties“ vilnos užpildo antklodė - tai ekologiškas rankų darbo produktas nuo avių auginimo ik..
Nuo €16400
317
„Labos nakties“ žieminė vilnos užpildo antklodė - tai rankų darbo produktas nuo avių auginimo iki ga..
Nuo €19700
318
Rašyti
Skambinti